Základy pyrografie – vypalování do dřeva – kreativní kurz

Kreativní kurz základy pyrografie – vypalování do dřeva

Vypalování do dřeva miluji a spolu si ukážeme a vyzkoušíme různé materiály, pájky, násady a zkusíme si odnést domů i nějaký výrobek, dle vybraného materiálu.

Kreativní kurz Základy pyrografie – vypalování do dřeva je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit umění vypalování do dřeva pomocí pyrografu. Během kurzu se naučíte, jak používat různé druhy pyrografických nástrojů k vytváření různých vzorů a textů na dřevěných deskách.

Kurz zahrnuje základní techniky pyrografie, jako jsou stíny, linie, kroužky a další. Kurz také nabízí různé techniky barvení, které vám umožní vytvářet unikátní a barevné návrhy na vašich dřevěných deskách. Kurz je zaměřen na moderní styl a trendy v oblasti pyrografie.

Během kurzu si vytvoříte vlastní kreativní návrhy a designy, které můžete použít na různé projekty, jako jsou dekorace, tabule na dveře, náramky a další. Výsledkem vaší práce bude jedinečný kousek, který můžete použít jako dárek nebo si jej ponechat pro sebe jako vzpomínku na tento zábavný kurz.

Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pro mírně pokročilé, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti pyrografie. Při kurzu budou k dispozici různé materiály a nástroje, které vám pomohou vytvářet jedinečné a originální návrhy na vašich dřevěných deskách.

Termíny kurzu/dílny:

  • 9. 3. 2024

Kde tvoříme?

Ateliér Kreativnibrabec.cz
Masarykovo náměstí 112
Lázně Bohdaneč
10 minut od dálnice D11

Základní informace o kurzu

Doba trvání: 3 hodiny
Počet účastníků: 3-6 osob
Lektor: Markéta Brabcová

Cena: 899,-

Cena obsahuje: účastnický poplatek, výtvarný materiál, drobné občerstvení

Vyberte si termín

Fotogalerie