Pyrografie – podtácky – kreativní kurz

Kreativní kurz vypalování – pyrografie na podtácky

Na tomto workshopu si vyrobíme sadu 4 korkových podtácků pomocí pájky. Naučíme se, jak přenést vzor na korek a následně ho vypálit.

Kurz pyrografie na korkových táckách je kreativní a zábavný kurz, který vám umožní naučit se techniku vypalování do korkových tácků pomocí speciálních nástrojů. Během kurzu se naučíte, jak používat pyrografické pero k vytváření krásných a trvanlivých designů na povrchu korkových tácků.

Kurz zahrnuje základy pyrografie, jako jsou teplota a různé druhy nástrojů a materiálů. Kurz také nabízí různé techniky a stylů vypalování, jako jsou lineární kresby, stínování a psaní. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pro ty, kteří se již seznámili s pyrografií a chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti.

Během kurzu si vytvoříte vlastní kreativní návrhy a designy, které můžete použít na zdobení různých předmětů, jako jsou korkové podložky na stůl, stěnové dekorace, obrazy a další. Výsledkem vaší práce bude jedinečný kousek, který můžete použít jako dárek nebo si jej ponechat pro sebe jako vzpomínku na tento zábavný kurz.

Termíny kurzu/dílny:

  • 12. 8. 2023

Kde tvoříme?

Ateliér Kreativnibrabec.cz
Masarykovo náměstí 112
Lázně Bohdaneč
10 minut od dálnice D11

Základní informace o kurzu

Doba trvání: 2,5 hodiny
Počet účastníků: 3-6 osob
Lektor: Markéta Brabcová

Cena: 799,-

Cena obsahuje: účastnický poplatek, výtvarný materiál, drobné občerstvení

Vyberte si termín

Fotogalerie