Pyrografie – vypalování a malování na desky – kreativní kurz

Kreativní kurz pyrografie – vypalování a malování na desky

V tomto kurzu si ukážeme, jak se vypaluje na překližku. Vypálíme si vlastní kresbu, a poté si vypálený obrázek i vymalujeme akvarelem či akvarelovými pastelkami.

Kurz vypalování a barvení na dřevěné desky je zábavný a kreativní kurz, který vám umožní naučit se techniku vypalování do dřeva pomocí speciálních nástrojů a také techniku barvení dřeva. Během kurzu se naučíte, jak používat pyrografické nástroje k vytváření krásných a trvanlivých designů na dřevěných deskách.

Kurz zahrnuje základy vypalování, jako jsou teplota, různé druhy nástrojů a materiálů. Kurz také nabízí různé techniky a styly vypalování, jako jsou lineární kresby, stínování a psaní. Dále se během kurzu naučíte, jak používat různé barvy a techniky barvení dřeva, které vám umožní vytvořit živé a atraktivní barvy na vašich dřevěných deskách.

Během kurzu si vytvoříte vlastní kreativní návrhy a designy, které můžete použít na zdobení různých předmětů, jako jsou dřevěné desky, kuchyňské potřeby, obrazy a další. Výsledkem vaší práce bude jedinečný kousek, který můžete použít jako dárek nebo si jej ponechat pro sebe jako vzpomínku na tento zábavný kurz.

Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky, ale také pro ty, kteří se již seznámili s vypalováním nebo barvením dřeva a chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti v této oblasti.

Termíny kurzu/dílny:

  • 13. 8. 2023

Kde tvoříme?

Ateliér Kreativnibrabec.cz
Masarykovo náměstí 112
Lázně Bohdaneč
10 minut od dálnice D11

Základní informace o kurzu

Doba trvání: 3 hodiny
Počet účastníků: 3-6 osob
Lektor: Markéta Brabcová

Cena: 799,-

Cena obsahuje: účastnický poplatek, výtvarný materiál, drobné občerstvení

Vyberte si termín

Fotogalerie