Suché plstění – velikonoční vajíčka – kreativní kurz

Kreativní kurz suché plstění – vánoční ozdoby

Termíny kurzu/dílny:

  • 23.3.2024

Základní informace o kurzu

Ateliér Kreativnibrabec.cz
Masarykovo náměstí 112
Lázně Bohdaneč
10 minut od dálnice D11

Vyberte si termín

Suché plstění – velikonoční vajíčka

Plstění je velmi příjemná a uvolňující aktivita, při které můžete snadno vyrobit moc hezké doplňky, výrobky a dárečky.

Kreativní kurz Suché plstění je určen pro ty, kteří se chtějí naučit vytvářet různé tvary a vzory ze 100% vlny pomocí speciální techniky suchého plstění. Během kurzu se naučíte, jak využít své ruce a vlnu k vytváření různých objektů, jako jsou ozdoby, květiny, malé figurky a další.

Kurz zahrnuje základní techniky, jako je tvorba koule z vlny, vytváření různých tvarů a vzorů, a také různé dekorační techniky. Během kurzu se naučíte, jak si vybrat správný typ vlny, jak pracovat s různými druhy nástrojů a jak vytvářet unikátní a zajímavé tvary.

Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti s plstěním. Při kurzu budou k dispozici různé materiály a pomůcky, které vám pomohou vytvořit kreativní projekty. Během kurzu budete mít možnost vytvářet vlastní návrhy, takže každý projekt bude originální a jedinečný.

Výsledkem kurzu bude několik hotových objektů, které si budete moci odnést s sebou domů. Tyto objekty budou skvělým způsobem, jak si osvojit novou techniku a vyjádřit svou kreativitu. Kurz suchého plstění je skvělou volbou pro ty, kteří hledají novou zábavu a kreativní výzvu.

Fotogalerie

Kde tvoříme?

Doba trvání: 3 hodiny
Počet účastníků: 3-6 osob
Lektor: Markéta Brabcová

Cena: 599,-

Cena obsahuje: účastnický poplatek, výtvarný materiál, drobné občerstvení (slané, sladké, káva, nealko)